Shum urime per ty


12. Urime Zemer Personalish ne Emrin tim Jetesa e ne Emrin e Contextual translation of "shum urime per ty suelyna" from Albanian into French. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin. Shume Urime per TY ! URIME URIME !! Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Regjistrimi është falas. . Ja kishe nis tash me tjeter kon je me to po s'besoj qe e don, Krejt qka kena shkru na dy n'telefon Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le. Sections of this page. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re. Ke prit nese ne zemer ke ngrotesi nese ne shpirt ke dashuri ky esht mesazhi qe ta dergon kunata jote ty shum urime i befsh 100vjet vjo0llca Stacioni i fundit,Parajsa per Nëse po kërkonit për urime për Shën Valentin që t’ia dërgoni të dashurit apo të dashurës suaj, atëherë ky artikull është për ju. Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe . Facebook. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te Me ty më qeshte zemra edhe kur ajo qante, me ty më ngrohte dielli edhe kur binte shi. Buraku - Urime Ditelindjen 2TON - Urime Yll Limani - Ke pi sonte shume Sabri Fejzullahu - Jam shume keq Sabri Fejzullahu - Jam shume keq Lori - A e di sa shume te Nov 07, 2018 · Shume Urime per Ty. Ja kishe nis tash me tjeter kon. :-P. 30K likes. Ti je kaq e dashur për ne dhe ne duam gjërat më të mira për jetën tënde. Ti je e vetmja qe ke duruar te qaren time ne mes te nates dhe ke sakrifikuar oret e gjumit per tu kujdesur per mua. com Urime per ditëlindje yllit me të bukur në të gjithë galaktikën. Re: U bone ti Lubardh! Shume Urime Per Ty!!! Kisha kaluar disa dite vertet te lodhshme ne pune por keto urime me rigjeneruan plotesisht. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR Sep 14, 2013 · Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. 4. Urime Per Ditlindje - Weebly. te duuaaa shum po shum. O engjull! marrim fryme me lire, Oh , Nene ! kur zemra renkon. Ja kishe nis tash me tjeter kon Je me to po sbesoj qe e don Krejt qe kena shkru na dy nTelefon A i ke rujt du me dit edhe a i lexon Ke prit une me tu kthy Tkom prit nashta edhe une ty Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re. Dua te gjej vargje poezi per ditlindje per te uruar dike te dashur. Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. drague. Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le. E kisha të vështirë që si fëmijë ta kuptoja se çka nënkuptoje me "sakrificën për kombin", por me rritën time çdo gjë rreth teje filloi të merrte kuptim, përpos asaj se përse të tjerët vendosnin dhe paragjykonin mbi fatin tonë të përbashkët, e me theks të veçantë mbi TY. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Vllau i motres i mbush31 Pranvera e pritsh edhe shum e shum tjera. Se dashuri pa hile është veç dashuria jote. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! me pelqen shum reagimi vogelushe sa shum te dua SA shum vlen ti per mua sa shum gjera meriton, sa shum gjera te dhuroj edhe pse ti nuk i kerkon Ne cdo germ e ne cdo fjal ne cdo fjal e ne cdo krijim ti motra ime me je celes per frymezim cdo sekret me ty e ndaj sepse te ti i siguroj me ndihmon ne cdo rast Besarta Hyseni on Twitter: "Shum urime per ty Loqko ta uroj Ditelindjen e turoj qe te kesh harmoni ne familje dhe ne shoqni gezime e joidhnime pin urime festen e kurban bajramit - by Dije by vlora by seli Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Poezi per gjyshen. Shuuuuuuuuuuuume faleminderit te gjitheve! Një Pëllumb në dritare troket Hape dritaren se diqka të pret Në krahët e tij a një porosi Urime Kurban Bajrami dhe Zoti qoft me ty , Urime per çdo shqiptarë që di ta kuptojë nivelin e sakrifices , se me gjakun e derdhur te bagëtive ben ofertën e nje ekuilibri harmonik ne bashkjetim! Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. com tregon se termi "shum urime per ty kenge" eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj webfaqes. Jump to. Edhe premtimet e tua qe dikur mi the. Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. Poezi Dashurie Shum Te Bukura; Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. Shum urime,shum urime per dashnin e re, Shum kujtime,shum kujtime ti mu mi le. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te Urime Per Ditlindje - Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Arvush te kam shum shum por aman shum fare xhannnnnnnnnnn. Examples translated by humans: toi, merci, pour toi, un cadeau, c'est eux, mais pas toi. Prej teje kam mesuar se cdo te thote te duash nje mashkull dhe te vleresosh te qenurit femer. Njoni-ch , Shume Urime per Ty Ju ftojmë të regjistroheni në forum në mënyrë që të merrni pjesë ne diskutimet e forumit duke shprehur mendimin tuaj. Ti me ate dashurine tende te embel me ke veshur, me ke zhveshur, me ke lare dhe nuk je lodhur aspak. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! pasi te genjej ty ajo tjetra,don te une me u kthyje. Qirinjë u ndezën dhe u ftua vogëlushi t’u frynte e t’i shuante,. Gezuar Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe . Te them te drejten nuk gjeta menyre te vecante per t'iu terhequr vemendjen prandaj kaq thjesht dhe shkurt me shum Nënë Shume Urime per Ty. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te  20 Korrik 2015 Nënë Shume Urime per Ty Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e  U befsh 100 vjec …shendetdheshumegezime<br />LINDA<br />100 jec<br /> Shume URIME per Ty……. Krejt qe kena shkru na dy nTelefon. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Urime NANË ditëlindjen e . Për Ty Babi Im. Shume urime yll! Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi. Just For Fun. Si staf i kesaj faqeje, ju urojme lumturi, dashuri dhe mbi te gjitha shendet per ju dhe njerezit tuaj te zemres. Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Prandaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Sepse Shoqeria dhe miqesia me ty me ben te ndihem me e lumtur dhe me e Vleresuar . Ti sod po festoon per ni vit ma shum e une tu mendu per ty po mbes pa gjum rri i ulur me askend smund te bisedoj kot kam bler dhuraten e skam kujt tja dergoj. Këto Pashkë le të ringjallin zemërgjerësinë, tolerancën, respektin dhe dashurinë në mes njëri-tjetrit; virtyte të cilat shqiptarët i kultivuan ndër shekuj. Pershendetje nga unnn Ju kam xhan ! erdh labja Vec po e laj do rrush e po hame Jun 12, 2007 · Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limitsidomos ne kete dite. Faleminderit shum , urime dhe ty dhe gjith besimtareve musliman per ket fest te madhe . Edhe premtimet tua qe dikur mi the. Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. Buraku - Urime Ditelindjen 2TON - Urime Yll Limani - Ke pi sonte shume Sabri Fejzullahu - Jam shume keq Sabri Fejzullahu - Jam shume keq Lori - A e di sa shume te Ken and Ann's Blog: Shume urime per ty, shume urime per Lunchtime on Saturday after Colin and Dave's sessions consisted of byrek, see It is filo pastry filled with either spinach, meat or Nov 07, 2018 · Shume Urime per Ty. I nderuar mik, te deshiroj nga zemra te gjitha te mirat sot e ne 100 vitet e ardheshme. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Mar 20, 2011 · Nuk është Marina, ja kujt i thotë këtë herë Geti “Të dua” – ORAinfo Nene e dashur te uroj ditelindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur, Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Jun 12, 2007 · Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limitsidomos ne kete dite. Urime për Pashkë Urime të përzemërta me rastin e festës së Pashkëve të gjithë shqiptarëve të besimit Krishterë. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te Ditlindja Lyrics: Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Well all right, let`s go / Well all right, well all right / Se osht ditlindja jot ke Re: U bone ti Lubardh! Shume Urime Per Ty!!! Kisha kaluar disa dite vertet te lodhshme ne pune por keto urime me rigjeneruan plotesisht. shpirtin e trazuar smundem ta qetsoj sepse ty i dashur shum te 2ton (Arton Avdyli) Urime lyrics: 2x / Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re / Shum Kujtime Shum kujtime shum urime per ty dashni ti feston e un vuj per ty pse me ba shpirtin me vujt per mja knaq zemren dikujt me kuptu asnjeri ska me mujtt2ref buraku gold ag do fjal tinapoteea Urime per 🌹 edhe 💯🎉 Urime per qiftin ma te mirin se bashku edhe 💯 te lumtura Urime ishalla edhe 100 tjera 😜 Happy birthday 🎂🎁🎉🎆💝🌹 Shum urime per mat bukuren ishalla festoni gjithmon me te mira edhe 💯🎂 Urime edhe 100 i gezofte me gjitha te mirat ne jete Urime per Zanen edhe shume te tjera te lumtura 😘 Shumm urimeee per Rrushen ishalla 100 i Shum urime per ty po ta them me shpirt ditelindjen tende nje vit e kam prit sa shum befasi i kam rezervuar veq per ty Shum urime per ty po ta them me zemer do te pres per sonte ska kush te ma kthen mendjen qka do qe te pelqen ti e din qe un per ty e blej Re:2Do taa fal do ta fal sonte nje dhurat Nënë Shume Urime per Ty. 8K likes. U befsh aqe vite sa ti deshiron 17-06-2011, 04:00 PM #5. Accessibility Help. Qofshin ditet tuaja te mbushura me miresi dhe dashuri. GEZUAR<br />KJO TUFE ME LULE ESHTE PER  Të flas për ty s'më mjaftojnë letrat e kësaj bote. URIME!!! Per Bajram sa shume na gezove Oj motra ime po te shkelqen mbulesa Urime te qofte edhe ty festa! Urime Bajrami te qofte oj moter Ti na je shembull ne kete voter All-llahu te shpetoi me agjerim Urime Bajramin me shume gezim! Erdha te t’gezoj ty o femij Erdha te t’uroj ty o i ri Erdha edhe per pleqeri! Per 10 net nje qast kerkova Fluturo pllumb neper gyrbet merre motren qoja vllaut tvet. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Urime dhe gjithe te mirat ty dhe bebit Shum urime per linen me jet te gjat e te lumtur per bebin gjitha te mirat e percillshin gjat gjith jetes. Sepse mendoj qe nuk jeni si gjith te tjerat. Me vjen keq qe ti them keto Fjal dhe te verteten, por ne ate koh me ty,ti ma shkatrove jeten, www. Dec 20, 2015 · Nënë Shume Urime per Ty. Edhe pse nuk jemi bashkë, ende të dua dhe gjithmonë do të dua. Te premtoj qe sa me shume qirinj te frysh cdo vit aq me shpesh do te jem prane teje per te festuar me ty cdo cast special te jetes sate. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Sot ka shum njerz qe ta urojn Ditelindjen njeri prej tyre dua te jem edhe une . 22K likes. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura. Me vjen keq por ndjenja per ty me nuk kam, jam e lumtur qe me ty me bashk nuk jam, se jeta ime me ty ka qen shum e veshtir, tash me vjen mir qe nga ty jam e lir. Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty. Secila dite e ardheshme e jetes tende qofte e mbushur me shendet ,lumturi dhe suksese te njepasnjeshme. Lutesha që të pranoje të qëndroje pranë meje deri në fund të jetës sime. Shiko Profilin Shiko Postimet e Forumit 2ton (Arton Avdyli) Urime lyrics: 2x / Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re / Shum Kujtime Shum kujtime Lyric Master - Urime Remzie Osmani - Shume ty te du Aferdita Demaku - Shume po gezohna erdh Bajrami Sabri Fejzullahu - Urime shpirti jem 2Ton - Shume telefona Hekurani ft Jehona Shaqiri - Sa shume lote Meda - Urime Urime Gold AG ft. 30 mijë pëlqime. Urime dhe gjithe te mirat ty dhe bebit Shum urime per linen me jet te gjat e te lumtur per bebin gjitha te mirat e percillshin gjat gjith jetes. Shuuuuuuuuuuuume faleminderit te gjitheve! shum urime per ty kenge. Një Pëllumb në dritare troket Hape dritaren se diqka të pret Në krahët e tij a një porosi Urime Kurban Bajrami dhe Zoti qoft me ty , Urime per çdo shqiptarë që di ta kuptojë nivelin e sakrifices , se me gjakun e derdhur te bagëtive ben ofertën e nje ekuilibri harmonik ne bashkjetim! Shum urime per Ty. Shum Shum faleminderit per urimet . 14,373 likes · 35 talking about this. Shum urime,shum urime per dashnin e re Shum kujtime,shum kujtime ti mu mi le, Edhe per 2 netet tua qe dikur mi dhe Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. Te them te drejten nuk gjeta menyre te vecante per t'iu terhequr vemendjen prandaj kaq thjesht dhe shkurt me shum Delina Mehmeti. Linda . Lyric Master - Urime Remzie Osmani - Shume ty te du Aferdita Demaku - Shume po gezohna erdh Bajrami Sabri Fejzullahu - Urime shpirti jem 2Ton - Shume telefona Hekurani ft Jehona Shaqiri - Sa shume lote Meda - Urime Urime Gold AG ft. Me familie e gjithsi. se per ty po vuaj. je nje super vella. Jul 18, 2010 · Shum urime per tyyy rrezee,ditlindja me shpres qe gjithmon te jesh e lumtur te deshiroj edhe 100 vjet tjera urimee [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] Njoni-ch , Shume Urime per Ty Ju ftojmë të regjistroheni në forum në mënyrë që të merrni pjesë ne diskutimet e forumit duke shprehur mendimin tuaj. Community. Urime e Dashura Ime. e pëlqyen (3) Contextual translation of "shum urime per ty" from Albanian into German. Leter Dashurie * -_- * Po mendoja nje menyre te vecante dhe origjinale, ndryshe nga te tjerat per t'iu drejtuar nje vajze si ju. instagram. Sherife Bajraktari > ‎ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ '' Urime ditelindja zemer, te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote , te kesh shume shendet lumturi dhe harmoni familjare. 07-04-2012, 12:44 #2. jetoj se tkam ty. Pershendetje, ju kerkuat per termin shum urime per ty kenge dhe arkiva e muzikes shqiptare mp3 tek degjo. Tgjithat tmirat e pasuri Jet te bukur me plot mrekulli. Per Ty Babi im Urime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. te uron motra jote si te don shum tyyyy. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri Urime 8 marsi poezi Urime cdo nene n'planet, lumturi ,paqje dhe shendet! Ju jeni engjujt e vertete, qe na dhate drite dhe jete. Mos harro se ti ke nje nder vendet me te veqanta ne Zemren Time . Gezuar ditelindjen urime. 14 373 pëlqime · 35 duke folur në lidhje me këtë. Nënë Shume Urime per Ty. URIME!!! Per Bajram sa shume na gezove Oj motra ime po te shkelqen mbulesa Urime te qofte edhe ty festa! Urime Bajrami te qofte oj moter Ti na je shembull ne kete voter All-llahu te shpetoi me agjerim Urime Bajramin me shume gezim! Erdha te t’gezoj ty o femij Erdha te t’uroj ty o i ri Erdha edhe per pleqeri! Per 10 net nje qast kerkova Tema: Poezi Per Nënën Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica Emri yt me te cilin shume sfida prita e çdo gje korrekt e bera Kur flas me personat qe njohim gjithe me thone je si NENA Emri me i shtrejt qe eshte ne jeten time Personi me i bukur ti o NENA IME urime urime per ty zemra ima,urime datlindja i bafsh 100 vjet ste harroj Armendi sot e 100 vjet. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. 14,379 likes · 34 talking about this. Le te jete kjo dite per ty nje nder ditet Shum urime per Ty. 25. jeta ime. Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Per Ty pak eshte cdo cmim, gjithe kujdesi,kenga , poezia. Artist. Të gjithë ne, sa ishim në tavolinë, shuarjen e tyre, sipas zakonit, e shoqëruam me këngën: “Shumë urime për ty!”. Per Ty Babi im se per ty po vuaj. dhe nese do kisha mundesi te zgjidhja nuk do zgjidhja tjeter pos teje. Press alt + / to open this menu. ChuChu TV Nursery Rhymes Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. meteora Urime per te gjith Festa e Kurban Bajramit . Ja kishe nis tash me tjeter kon Je me to po sbesoj qe e don Krejt qe kena shkru na dy nTelefon A i ke rujt du me dit edhe a i lexon Ke prit une me tu kthy Tkom prit nashta edhe une ty Shumë urime për ty LABE!!! Receta Gatimi. A i ke rujt du me dit edhe a i lexon. Urime ditlindjen i shtrenjti im. Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj, E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera, Urime ditelindja zemer, te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote , te kesh shume shendet lumturi dhe harmoni familjare. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. U bëftë dita jote më e ndritshme se kurrë më parë! Çdo ditë me ty në jetën tonë bëhet më e veçantë se një ditë më parë. Le te jete kjo dite per ty nje nder ditet Nënë Shume Urime per Ty. e pëlqyen (3) ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. Urime Per Ditlindje - Poezi Dashurie Shum Te Bukura. Komuniteti. Me një fjalë në fund po e mbylli këtë poezi. je bota ime. Poezi Dashurie Shum Te Bukura; Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj I nderuar mik, te deshiroj nga zemra te gjitha te mirat sot e ne 100 vitet e ardheshme. Je me to po sbesoj qe e don. Gjithçka që dëshiroja netë dhe ditë të tëra, ishte të të dashuroja me gjithë fuqinë e qenies sime. e pëlqyen (3) URIME - Paqe dhe Bekim ! Duke uruar nga zemra dhe duke percjellur mesazhet ungjillore, buron nga zemra urimi i veqant për të gjithë shqiptarët ne përgjithësi, URIME - Paqe dhe Bekim, te bashkuar, që t’i përqafojnë aspiratat e përbashkëta dhe frymën e përbashkët të popullit tonë – për një SHQIPTARI me të mirë dhe të bashkuar. je arsye pse un qesh. MAJDI. Community Gezuar ditelindjen urime. URIME - Paqe dhe Bekim ! Duke uruar nga zemra dhe duke percjellur mesazhet ungjillore, buron nga zemra urimi i veqant për të gjithë shqiptarët ne përgjithësi, URIME - Paqe dhe Bekim, te bashkuar, që t’i përqafojnë aspiratat e përbashkëta dhe frymën e përbashkët të popullit tonë – për një SHQIPTARI me të mirë dhe të bashkuar. Shum urime per ty suksese ne cdo sfer te jetes . RE: [-- Shum Urime Ditelindja dedina / Linda --] Përgjigju Citat Ndrysho Fillimi: Postimi: Dedina Sot ti ke Ditelindjen, une ta Uroj me Deshiren me te madhe qe ti Te jetosh sa me gjat, por te gjitha vitet qe Allahu i ka caktuar per ty Qofshin vite te Lumtura dhe me Suksese te medhaja. Ne te keq dhe ne te mire, gjuha gjithmone tek ti shkon. Gëzuar ditëlindjen për fëmijën tonë të mrekullueshme! Në të ishin vendosur tre qirinj, që tregonin tre vitet e nipit, që sapo i kishte mbushur. Mar 01, 2018 · Gezuar ditelindjen Urime ditelindjen Shume urime per ty Me tekst per kendim dhe kercim 3VAT Official 10 videos Play all Gezuar Ditelindjen Urime ditelindjen muzike per ditelindje 3VAT Oct 27, 2017 · Baby Nursery Rhymes Collection - ChuChu TV S1 • E14 Johny Johny Yes Papa and Many More Videos | Popular Nursery Rhymes Collection by ChuChu TV - Duration: 1:06:05. Examples translated by humans: nein, "dir"!, aje mir, für dich, für dich, für dich, sie leben. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. shum urime per ty